Центральна районна аптека № 34

Ми знаходимось

м. Городня
вул. Троїцька, 17

Про аптеку

У 1950 році на посаду управляючої аптеки №34 призначена Довнарович Ганна Йосипівна, яка після закінчення Київського фармацевтичного інституту у 1932 році почала працювати в аптеці спочатку на посаді асистента, а згодом рецептаря.

У роки Великої Вітчизняної війни Ганна Йосипівна була евакуйована в Казахстан, де надавала медикаментозну допомогу. Після визволення Городні вона повернулася працювати до аптеки № 34, яку очолювала з 1950 році до виходу на пенсію. Фармацевт відіграла значну роль у медикаментозному забезпеченні населення району, здійснивши відкриття сільських аптек та обладнавши їх потрібним устаткуванням.

27 листопада 1947 року відкривається аптека № 101 с. Ваганичі ( завідувач Захарченко М.А.).

У 1962 році була організована робота в аптеці № 126 в с. Мощенка, яку очолює Брик Любов Іванівна, а з 1971 року – Северин (Бенедик) Любов Віталіївна, яка була призначена на цю посаду після закінчення Роменського медичного училища і працювала на ній близько 40 років.

У 1985 році здійснюється будівництво нового приміщення по вул.. Леніна, 21. В той час вагому фінансову допомогу в будівництві Городнянської ЦРА № 34 надав завод «Агат». І вже в тому ж році зведення аптеки завершується і мережа області поповнюється ще однією потужною аптекою площею 1240 кв.м., де були створені всі умови для високоефективної праці.

З отриманням нової сучасної матеріально-технічної бази колектив аптеки під керівництвом Артюха О.С. досяг високих показників в роботі, неодноразово виходив переможцем у соціалістичних змаганнях. Також на базі цієї аптеки, яка була визначена обласною школою передового досвіду , навчалися працювати фахівці з інших аптек області.