Центральна районна аптека № 50

Ми знаходимось

м. Семенівка
вул. Самуйловича, 16

Про аптеку

У 1943 році на посаду управляючого аптеки №50 призначається Марченко Г.В., яка проводила значну роботу по організації медикаментозного забезпечення населення Семенівського району провела в післявоєнні роки.

У 1950 році надається відновлене приміщення під аптеку №50 площею 77 кв.м. У 1957 році Марченко Г.В. замінила Єрема Лариса Данилівна, яка пропрацювала вона на цій посаді 24 роки.

Управляючий Погорільською аптекою Білецький забезпечував медикаментами і перев’язу вальним матеріалом партизанське з’єднання і двічі героя Радянського союзу Федорова А.Ф. За цей зв’язок фармацевт був засуджений до розстрілу і тільки щасливий випадок врятував його.

27-28 грудня 1968 року в м. Чернігові проходила четверта науково-практична конференція фармацевтів області, що була присвячена 50-річчю націоналізації аптек, де були підведені підсумки розвитку аптечної справи за роки Радянської влади. Всі зміни були визнані позитивними. В числі кращих працівників названа управляюча центральною районною аптекою № 50 в м. Семенівка, Єрема Л.Д.

Серед масштабних аптечних будівельних об’єктів введених в дію у 1990 році слід відзначити двоповерхову споруду площею 855 кв.м. в м. Семенівка, в яку була переведена Семенівська центральна районна аптека, 26 червня цього року. В той час її керівником була Костюченко Надія Миколаївна, яка, змінивши Єрему Л.Д., обіймала цю посаду з 1981 року до 1995 року.

З 1995 року до 2003 року ЦРА № 50 очолювала Куткова Ніна Василівна.

Також в колективі плідно працювали: Лемешко В.В., Мухіна Г.М., Седень Н.В., Здота Н.М.

З 2003 року аптеку очолила провізор, уродженка с. Костобобрів Семенівського району, Швед С.І.