Аптека № 99

Ми знаходимось

м. Чернігів
вул. Івана Мазепи, 55

Про аптеку

Аптечний пункт №1 працював у приміщенні складу, проте з виділенням у тому ж будинку іншого приміщення, яке по розміру площ відповідало умовам функціонування аптеки був реорганізований з 22.02.1999 року в нову аптеку, якій було присвоєно номер «99». Всі пункти, які на той час були підпорядковані аптечному складу, з відкриттям аптеки № 99 були підпорядковані їй.

Організація аптеки на складі була оптимальною і зручною формою для оперативного відпуску ліків населенню. Оскільки в системі розміщення, звязаних спільною роботою закладів, матеріальні витрати на доставку товару в аптеку, а також витрати робочого часу на цей процес були практично зведені до мінімуму.

Велика робота із введенню в дію аптеки відбулась при активній участі і допомозі керівництва підприємства завідувачкою аптеки № 99 Матухно Валентиною Миколаївною, (переведеною на цю посаду із заступника центральної районної аптеки № 43 м. Н.Сіверський). Разом із нею з перших днів організації тут працювали Супруненко Т.О., Піщолка О.В., Літош Л.О., Бондар О.Р.

Колектив тут склався дружній, працездатний, спрямований на постійне вдосконалення форм роботи.

Саме в аптеці № 99, одній із перших аптек в області, був відкритий ветеранський відділ, впроваджено нові комп’ютерні програми, введено комп’ютерний предметно-кількісний облік лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Також ця аптека має свою специфіку, позв’язану із підпорядкуванням їй структурних підрозділів, які знаходяться у районах області.