Аптечний пункт №4 аптеки № 201

Ми знаходимось

м. Чернігів
вул. 1-го Травня, 170

Про аптеку

Для виконання плану розширення аптечної мережі області у 1990 році з метою наближення медикаментозної допомоги хворим, що перебувають на стаціонарному лікуванні в медико-санітарній частині виробничого об’єднання «Чернігівський радіоприладний завод», в комплексі із цим лікувальним закладом, що розташований на вул.1 Травня, 170, з 13 червня 1990 року відкрито нову лікарняну госпрозрахункову аптеку з присвоєнням їй номеру «208». велику підтримку справі існування цієї аптеки надав головний лікар медико-санітарної частини Шмаров Ю.Г.

Організацією роботи аптеки з розміщенням її виробничих приміщень, їх обладнанням та введенням аптеки в дію займався провізор Коптель Геннадій Володимирович (1959 р.н.), випускник Курського медичного інституту, 1982 року. Розпочав трудову діяльність в центральній районній аптеці № 180 Чернігівського району. Спочатку на посаді старшого провізора, а з 1983 року – заступника завідувача аптеки. Незабаром призивається на військову службу і з 1983 по 1986 рік служить в лавах інтернаціональних військ радянської армії в Афганістані, де займається питанням медикаментозного забезпечення. Після закінчення військової служби повертається в м. Чернігів і призначається на посаду провізора-інспектора обласного аптекоуправління, а з 1989 року,в порядку переведення, на посаду завідувача аптеки № 208, для підготовки її відкриття.

Незмінним помічником в роботі йому стала заступник завідувача Соєва В.І., випускниця Запорізького медичного інституту, 1987 року.

Сумлінно працювали тут в ранні періоди існування аптеки фармацевти: Буклан Г.С., Соловйова Г.С., провізор Біла Л.О., пізніше прийшли молодші за віком фармацевти Родінченко С.М., Скварник С.І., які примножили славні трудові традиції колективу.

З 2002 року після проведення реконструкції приміщен,ь організовано роздрібну реалізацію ліків безпосередньо з аптеки, оскільки вона працювала як аптека «закритого» типу і займалася лише гуртовим відпуском ліків для потреб лікувального закладу, при якому розміщувалася.

З 2003 року була організована робота в цілодобовому режимі.