У Ніжині відкрили оновлену аптеку №200

Підприємство “Ліки України”, яке знаходиться у власності Чернігівської обласної ради, відкрило центральну міську аптеку №200. Слід зазначати, що аптека змінила адресу і тепер знаходиться на вулиці Семашка 6.

 

Аптечна мережа КП “Ліки України” вже на протязі довгого часу займає провідну позицію в Чернігівської області. Відкриття нової аптеки не залишилось без уваги місцевих лікарів – справжніх професіоналів своєї справи: головного лікаря Ніжинської центральної міської лікарні Костирко Олександра Михайловича і головного лікаря Ніжинської центральної районної лікарні Солодько Юрія Павловича.

 

Солодько Ю. П. зауважив, що відкриття центральної районної аптеки біля медичних установ було важливим кроком в житті міста. На думку головного лікаря, це поліпшить життя не тільки пацієнтам Ніжина, але й усього району, адже відтепер всі зможуть своєчасно отримувати необхідні ліки. Окремо Солодько Ю. П. виділив сучасний інтер’єр нової аптеки, а також кваліфікованих працівників і широкий асортимент товарів.

 

Головній лікар центральної міської лікарні Костирко О. М. нагадав про важливість відстані між лікарнею та аптекою, яка відтепер стане коротшою. “Тепер хворі на цукровий діабет зможуть практично відразу, після виписки рецепту, отримати препарати інсуліну”, - розповів Костирко О. М. Крім того, лікар повідомив, що і пацієнти його лікарні позитивно оцінили роботу нової аптеки.

 

Широкий асортимент товарів ЦМА №200 включає різноманітні лікарські засоби, вироби медичного призначення, спеціальні товари для матерів та дітей, тощо. Тут ви знайдете доступні ціни, якісні ліки і кваліфіковане обслуговування.

 

Варнавський Сергій Дмитрович, який займає посаду генерального директора КП “Ліки України”, розповів наступне: “Відкриттю оновленого закладу передувала велика робота з пошуку зручного місця розташування, яке б задовольняло всі наші потреби. Окрім цього, в орендованому приміщенні, де колись був магазин, нами був зроблений ремонт, встановлене сучасне аптечне обладнання, отримана ліцензія, завезено великий асортимент лікарських засобів – вітчизняних та імпортних, які пройшли вхідний контроль на аптечному складі підприємства на якість та строки придатності”.

 

Зверніть увагу, що у аптеці діють знижки на певні групи ліків, “Знижка вихідного дня” та постійна дисконтна програма.

 

Завідувач аптеки Пулинець Оксана Миколаївна зазначила, що аптека, як і раніше, буде працювати кожен день, навіть у вихідні. Усі працівники мають необхідну кваліфікацію і великий досвід роботи. Вони завжди нададуть вам фахові консультації і корисні поради.

Запрошуємо вас відвідати нову аптеку за адресою місто Ніжин, вулиця Семашка 6. У будні дні аптека працює з 8:00 до 20:00, а у вихідні – з 8:00 до 18:00.