Новини

Доступні ліки

В аптеках ТОВ «Ліки України» розпочато відпуск лікарських засобів по програми «Доступні ліки» за електронними рецептами. Ви можете звертатися в наступні аптеки для отримання лікарських засобів за даною програмою. В подальшому перелік аптечних закладів, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів по електронним рецептам за програмою «Доступні ліки», буде постійно поповнюватися.

Продовжуємо робити добро

Милосердя та взаємодопомога це саме те, що повинно починатися з кожного з нас. I це не повинно прив’язуватись до матерiальної сторони. Якщо людина вiдчуває потребу допомогти, якщо вона спiвчуває та хоче вплинути на ситуацiю, вона буде шукати можливiсть, щоб зробити це. Такої ж думки дотримуються і працівники нашого підприємства.

Добрі справи

Є час, коли можна і необхідно робити добрі справи без причини. Саме такої думки дотримуються співробітники нашого підприємства.
14 лютого вони відпрвавились до дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в дитячій обласній лікарні. Цього разу всі діти, які знаходяться в педіатричному відділенні, отримали вітаміни Vitatone Kids.

Працівники підприємства відвідали Словаччину

Нарешті відбулось підбиття підсумків роботи аптечних закладів підприємства із фармацевтичною фірмою «Дарниця». По результатах переможцями стали завідувач аптеки із м. Борзна Овчаренко Алла Іванівна та Крисько Людмила Іванівна завідувач аптеки смт. Срібне.

Вітаємо!

Шановні колеги та гості сайту!
Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди в кожній оселі, благополуччя і Божої благодаті.
Нехай рік прийдешній буде для Вас багатим на добро, щедрим на творчу наснагу, успіхи у професійній діяльності.
Зичимо, щоб Різдвяні свята Божим благословенням осяють усі Ваші добрі справи та починання.
Успіхів, нових звершень та здійснення найзаповітніших мрій!

Відкриття першої в місті аптеки-музею

Ще один музей, присвячений чернігівській медицині, а вірніше - аптечній справі. І ще один музей, що дає уявлення про невід'ємну частину чернігівського життя та побуту. Давайте зайдемо в затишний стародавній чотириповерховий будиночок в самому центрі міста! Тут до цих пір «жива» аптека. Традиція триває.

Співробітники КП "Ліки України" в ролі Святих Миколайчиків

19 грудня на День Святого Миколая, співробітники КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради відвідали діток, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в дитячій обласній лікарні. Адже не дивлячись ні на що, кожна дитина має право на свято, тим більше, коли зустрічає його не в колі родини. Тому на згадку про свято, всі діти, які знаходяться в педіатричному і неврологічному відділеннях, отримали вітаміни Vitatone Kids.

«Лідер року 2018»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу комунальне підприємство «Ліки України» Чернігівської обласної ради визнано одним із найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

Відкриття нової аптеки №49

24 листопада розпочала роботу аптека №49 мережі підприємства, розташована за адресою – м.Чернігів, проспект Миру, 49, у приміщенні торгівельного центру «Мегацентр» на першому поверсі зі сторони вулиці П’ятницька (вхід до магазину «Cимпатик»).

Режим роботи аптеки з 9:00 до 21:00, без вихідних та обідньої перерви.

Нагороджені працівники КП «Ліки України» обласної ради до Дня фармацевтичного працівника України

Статтю в Деснянці можна скачати за посиланням Стаття

Нагороджені працівники КП «Ліки України» обласної ради до Дня фармацевтичного працівника України:

 

Подяка Чернігівської обласної державної адміністрації:

Парихіна Наталія Олександрівна – завідувач ЦРА №9, смт. Ріпки.

 

24 серпня відкрита аптека №26

            24 серпня  відкрита аптека №26 підприємства розташована за  адресою –  м. Чернігів, проспект Перемоги, 75,  навпроти  центрального ринку міста.

В аптеці наявний широкий асортимент лікарських засобів, виробів медичного призначення, товарів для дітей і матерів  та інших супутніх товарів. Тут на вас чекають доступні ціни, якісні ліки і обслуговують  клієнтів висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи і можуть надавати як фахові консультації, так і корисні поради.

З початку року в Україні стартувала програма «Доступні ліки»

Стартувала програма «Доступні ліки», яка продовжує забезпечувати хворих на гіпертонічну хворобу, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму лікарськими засобами, що включені до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затвердженого наказом МОЗ України від 26.07.2017 року №856б безкоштовно або з частковою доплатою.

СИТУАЦІЯ З ВАКЦИНАМИ ПРОТИ ГРИПУ

Орієнтовані терміни очікування надходження вакцин від грипу після 17 жовтня 2017 року.
Зі слів представників фірм постачальників вакцини завезені в Україну та проходять аналіз на отримання висновку щодо відповідності показникам якості, який видається Міністерством охорони здоров»я України на кожну завезену серію вакцини:

ДЕНЬ ФАРМАЦЕВТА – 2017

Вже 18 років фармацевти України у цю золоту пору року відзначають своє професійне свято. Напередодні професійного свята, яке припадає у цьому році на 16 вересня своїх найкращих працівників вшанувало комунальне підприємство «Ліки України» Чернігівської обласної ради.

З 1 квітня поточного року в Україні стартувала програма «Доступні ліки»

Доступні ліки

З 1 квітня поточного року в Україні стартувала програма «Доступні ліки», яка надає можливість пацієнтам із гіпертонічної хворобою, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримати лікарські засоби, що включені до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, затвердженого наказом МОЗ України від 03.04.2017 року №360 безкоштовно або з частковою доплатою.

У Ніжині відкрили оновлену аптеку №200

Підприємство “Ліки України”, яке знаходиться у власності Чернігівської обласної ради, відкрило центральну міську аптеку №200. Слід зазначати, що аптека змінила адресу і тепер знаходиться на вулиці Семашка 6.

Страницы