Аптека № 178
![](https://liki.cn.ua/sites/default/files/styles/large/public/%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE0396.jpg?itok=D9d26wZ9)
Ми знаходимось
м. Борзна
вул. Семена Палія, 22
Про аптеку
8 травня 2002 року в м. Борзні, вул. Свердлова 20, в окремому приміщенні на території центральної районної лікарні, розпочала роботу аптека №178.
На посаду завідувача переведена із посади завідувача аптечним пунктом Шарамко Валентина Петрівна. Завдяки її організаторським здібностям, асортимент ліків був значно розширений, зріс товарообіг і, звісно, поліпшилось медикаментозне забезпечення жителів Борзнянського району.