Аптека № 201

Ми знаходимось

Халявинська сільська рада
4 км. Гомельське шосе, 6

Про аптеку

Аптека №201

 

З метою покращення роботи аптечної мережі з медикаментозного забезпечення лікувально-профілактичних закладів на виконання наказу МОЗ СРСР від 13.08 1976 року № 478, виданий наказ Чернігівського облздороввідділу, згідно з яким здійснена передача аптеки психоневрологічної лікарні у відомство Чернігівського обласного аптечного управління і на її базі створена аптека № 201.

 

З 1976 року по 2003 рік аптеку очолював Зарецький Федір Іванович, (1941 р.н.), уродженець Ріпкинського району, випускник Запорізького медичного інституту 1969 року. Протягом 4-х років працював інспектором Чернігівського аптекоуправління, а з 1973 по 1976 рік – заступником завідувача аптеки психоневрологічної лікарні. В ті часи посаду завідувача обіймала Бейліна Б.І.

 

Зарецький Ф.І. зробив ряд заходів по оновленню матеріально-технічної бази і забезпеченню ліками хворих психоневрологічного профілю, вніс і запровадив ряд раціоналізаторських пропозицій.

 

Також в роботу аптеки вагомий внесок зробила Йовенко Л.І., яка довгий час працювала заступником завідувача аптекою, ветерани: Дюбіна Л.М., Краснова Н.Я., Парасюк Н.В., Чеснокова Т.Л., а також молодше покоління: Балабась В.І., Кривоногова А.І., Кобилінська В.Л., Михайлюк О.М. та Лещенко Л.І.

 

У 1976 році у звязку з переведенням психоневрологічної лікарні у нові корпуси, що побудовані в с. Халявин Чернігівського району, аптека була переведена з м. Чернігова (разом з лікарнею) в нове приміщення.

 

З 1978 року по 1983 рік вона була у підпорядкуванні ЦРА № 180 Чернігівського району, потім перейшла у безпосереднє підпорядкування аптекоуправління.

 

З 2004 року по 2007 рік завідувачем аптеки була Новацька С.І., а з 2007 року очолив аптеку Поліщук А.О.

 

У колишніх приміщеннях психоневрологічної лікарні в м. Чернігові, де залишилася діяти частина медичної служби, функціонують два аптечних пункти аптеки № 201.

 

Професійний зв’язок між фармацевтичним персоналом аптеки і медичними працівниками лікарні, який започаткований ветеранами цих закладів, завідувачем аптеки Тартилло І.Ю та головним лікарем Тарасовим Б.М., традиційно підтримувався в подальші роки і може служити прикладом плідної співпраці, яка і до сьогодні сприяє поліпшенню лікарської допомоги хворим.