Відкриття аптеки № 22, ТОВ «Ліки України» в м. Мена

Відкриття аптеки № 22, ТОВ «Ліки України» в м. Мена
 
22 лютого відбулося відкриття аптеки № 22, ТОВ «Ліки України» в м. Мена, яка знаходиться за адресою: вул. Героїв АТО, 4 а.
Графік роботи аптеки щоденно: 08-00 - 21-00.
 
 
В аптеці є медпрепарати для лікування серцево-судинної, шлунково-кишкової системи, знеболюючі, протизапальні, противірусні препарати, антибіотики, гомеопатичні засоби, лікарські домішки до харчових продуктів, перев’язочні матеріали, вітаміни препарати для підвищення імунітету, тонометри та багато інших необхідних для лікування та профілактики препаратів за доступними цінами.
 
 
Всі лікарські засоби і медичні вироби представлені в аптеці мають сертифікати відповідності згідно існуючих в Україні стандартів якості.
 
 
Також для зручності наших відвідувачів вже доступні онлайн замовлення ліків та медичних виробів по всій мережі аптек ТОВ "Ліки України", які можна замовити через сайт: https://liki.cn.ua/ і забрати в зручній для вас аптеці мережі.
Скануйте код та замовляйте ліки зі знижкою:
 
У нас ви завжди зможете купити необхідні вам лікарські засоби за помірною ціною і отримати якісне обслуговування. Адже ціни на препарати складені з мінімальними націнками, але з урахуванням вимог Кабінету Міністрів України.
Не хворійте та будьте здоровими.
З повагою, дирекція ТОВ «Ліки України».

Рубрики: